MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11439012

nr 1143 9012

Skåp

allmoge, omarbetat, delar 1700-tal, senare bemålning, längd: 125 cm, djup: 58 cm, höjd: 205 cm

Kondition: krön med skador

måndag 13 november 2017
kl 18:08:20