MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9412514

nr 941 2514

Skåp

Ek, skulpterat, längd: 138, djup: 42, höjd: 116

Kondition: fanerskador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 16 februari 2015
kl 20:36:14