MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5464841
nr 546 4841
Skåp
Jugend, blyglas vitrin, längd: 111, djup: 50, höjd: 183 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:16:38
12/10 20:46:28
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.