FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 5628816
nr 562 8816
CUPBOARD
Lenght: ()
ek, barockstil, längd: 155, djup: 74, höjd: 199
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1800
Monday January 26 2009
at 16:00:00
1.600 kr
1.800 kr