MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 17423201

nr 1742 3201

Skåp

Barockstil, 1900-tal. Bredd: 130 cm, djup: 50 cm, höjd: 134 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

måndag 24 november 2025
kl 20:42:13