MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11482252

nr 1148 2252

Skåp

Asien, längd: 109 cm, djup: 44 cm, höjd: 131 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 4 december 2017
kl 21:04:20