FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 13592739

nr 1359 2739

CUPBOARD

1900-talet första hälft. Length: 89 cm. Width: 40 cm, height: 110 cm, slitage och märken på ovansidan.

1900-talet första hälft. Bredd: 89 cm. Djup: 40 cm, höjd: 110 cm

Condition: slitage och märken på ovansidan

SEK 100

Monday November 9 2020
at 19:09:40

9/11 14:35:19 1      Vinnande bud