KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 13374387

nr 1337 4387

Färgkrita

Oidentifierad konstnär. Signerad, Clown. Motivet: 26x22 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:44:27

13/7 15:37:49 1      Vinnande bud