KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Färgkrita 14367410

nr 1436 7410

Brita Streijffert

(1917-2006), Sverige

Färgkrita, 2 st, Signerad, daterad 51 och 49, yttermått inklusive ram: 36x43cm

Brita Streijffert, svensk bildkonstnär född 1917, död 2006.

Utrop:

500 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:56:22

Brita Streijffert

Läs mer om Brita Streijffert