FURNITURE / Sofas / Couch 12411308

nr 1241 1308

COUCH

length: 198 cm, wear, damages, smutsig.

längd: 198 cm

Condition: slitage, skador, smutsig

800

SEK 11500

Monday Mars 18 2019
at 19:36:21