MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnétagère 10244349

nr 1024 4349

Hörnétagère

1800-tal, höjd: 130 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 mars 2016
kl 18:15:22