GLASS & CERAMICS / Ceramics / Copper 6718020
nr 671 8020
COPPER
with dish, 10 st, 19th century, , Bortdiskad dekor, några med nagg & lagningar.
Med fat, 10 st, 1800-tal,
Condition: Bortdiskad dekor, några med nagg & lagningar
300
SEK 100
Monday December 6 2010
at 19:11:19
6/12 18:01:12