ART / Etchings etc / Copper engraving 6365114

nr 636 5114

COPPER ENGRAVING

4 pcs, 18th century, Giuseppe Vasi, fuktskador.

4 st, 1700-tal, Giuseppe Vasi

Condition: fuktskador

300

SEK 2300

Monday April 26 2010
at 17:56:48