KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 17422126
nr 1742 2126
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Kopparstick, "Påfågelns öga". Signerad, numrerad 33/45. Bildmått: 40x64 cm, yttermått inklusive ram: 68x83 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
måndag 24 november 2025
kl 19:56:07
Olle Hanspers
nr 1742 2126
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
måndag 24 november 2025 |