ART / Etchings etc / Colour etching 14378401

nr 1437 8401

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Salvador Dalí (1904-1989), Spain. Signed, numbered 34/300. Image dimensions: 39x49, sheet: 56x76, wear, stains, missfärgningar.

COLOUR ETCHING, Signerad, numrerad 34/300. Oramat löst blad, Bildmått: 39x49. Bladets mått: 56x76 cm

Condition: slitage, fläckar, missfärgningar

Yes

800

SEK 800

Monday December 13 2021
at 20:49:10

  • Artist/Designer

Salvador Dalí

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Read more about Salvador Dalí