KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12769418
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga etsningar färgetsning grafik krzysztof bloch épreuve d’artiste
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:54
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga etsningar färgetsning grafik krzysztof bloch épreuve d’artiste
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:54 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47



