KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12769418

nr 1276 9418

Färgetsning

Krzysztof Bloch. Signerad, daterad -91, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 33x50 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:45:26