KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12286002
nr 1228 6002
Edlef ter Haar Romeny
(1926-2017), Sverige
Färgetsning, "Händerna". Signerad, daterad 1974, numrerad 15/25. Motivet: 32,5x24 cm
Utrop:
500 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:07:11
Edlef ter Haar Romeny
Läs mer om Edlef ter Haar Romeny