KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11211206
*
nr 1121 1206
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färgetsning, Bo Cronqvist (f. 1948), 20/220, motivet: 54x47
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 augusti 2017
kl 18:04:35
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo cronqvist etsningar färgetsning grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:54
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:47
*
Bo Cronqvist
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
nr 1121 1206
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färgetsning, Bo Cronqvist (f. 1948), 20/220, motivet: 54x47
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 augusti 2017 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo cronqvist etsningar färgetsning grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:54 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:47



