KONST / Litografier / Färgserigrafi 12994396
nr 1299 4396
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Färgserigrafi, "Exit". Signerad ML De Geer Bergenstråhle, numrerad 2/150. Oramat löst blad. Bladets mått: 50x59 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:12:42
2.000 kr
2.400 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
Marie-Louise Ekman
Läs mer om Marie-Louise Ekman