KONST / Litografier / Färgserigrafi 13857005
nr 1385 7005
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 67/75, daterad 1976, oramat löst blad. Motivet: ca 71x50 cm. Bladets mått: ca 106x79 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:57:31
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe