Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Collage 17526365



*

nr 1752 6365


Maria Hagelby

(f. 1957), Sverige


Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, composition, outer dimensions including frame: 73x56 cm,


COLLAGE, Signerad, komposition, yttermått inklusive ram: 73x56 cm


Maria Hagelby Odbratt, Swedish painter born 1957.

Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday January 12 2026
at 19:15:40


  • Bid history
Time Bidder Bid
11/1 20:32:29 1      Vinnande bud



  • What will the transport cost
Available transport alternatives and shipping cost for this item

COLLECT AT OUR WAREHOUSE
  Stockholm, Sweden 0 kr
  Malmo, Sweden 800 kr
  Gothenburg, Sweden On request
  Helsinki, Finland 800 kr

Log in to see more options



All prices are preliminary. Home delivery is not available for all items
Transport is ordered in My pages after the auction is won

  • Artist/Designer

Maria Hagelby

Maria Hagelby Odbratt, Swedish painter born 1957.

Read more about Maria Hagelby
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller collage komposition kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer maria hagelby svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg




Ladda ner broschyr