KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 12644385

nr 1264 4385

Collage/blandteknik

Carmen Paas (f. 1966), Sverige. "Dance improvisation". Signerad, daterad 2016. Mixed media collage, 150x110 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:11:20