MÖBLER / Bord / Salongsbord 7416376
nr 741 6376
Salongsbord
Karl Johan-stil, Björk, Dia110, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2012
kl 18:08:05
350 kr
150 kr
300 kr
400 kr
450 kr
Karl Johanstil/Empir