FURNITURE / Tables / Coffee table 7685485

nr 768 5485

COFFEE TABLE

1960s, teak, diameter: 110, height: 55, wear.

60-tal, teak, diameter: 110, höjd: 55

Condition: slitage

1000

SEK 1900

Monday July 30 2012
at 19:30:15