FURNITURE / Tables / Coffee table 7908524
nr 790 8524
COFFEE TABLE
med utdragsskivor, teak, 1960s, Ferdinand Lundqvist, length: 140, width: 65, height: 53, wear.
med utdragsskivor, teak, 1960-tal, Ferdinand Lundqvist, längd: 140, djup: 65, höjd: 53
Condition: slitage
400
SEK 150
Monday November 12 2012
at 17:37:57
10/11 19:45:05
100 kr
12/11 12:11:53