MÖBLER / Bord / Soffbord 10381086
*
nr 1038 1086
Soffbord
med tidningshylla, Teak, längd: 120 cm, djup: 55 cm, höjd: 55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:23:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:22:41
1
700 kr
14/5 22:29:54
2
700 kr
14/5 22:29:54
1
700 kr (Budbetjänt)
14/5 22:43:21
3
900 kr
16/5 19:17:58
4
900 kr
16/5 19:17:58
3
900 kr (Budbetjänt)
16/5 19:18:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler tidningshylla trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:02
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:36
-
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:42
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1086
Soffbord
med tidningshylla, Teak, längd: 120 cm, djup: 55 cm, höjd: 55 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 17:22:41 | 1 | 700 kr |
14/5 22:29:54 | 2 | 700 kr |
14/5 22:29:54 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
14/5 22:43:21 | 3 | 900 kr |
16/5 19:17:58 | 4 | 900 kr |
16/5 19:17:58 | 3 | 900 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:18:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler tidningshylla trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:02 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:36 -
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:42