MÖBLER / Bord / Soffbord 10381086
*
nr 1038 1086
Soffbord
med tidningshylla, Teak, längd: 120 cm, djup: 55 cm, höjd: 55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:23:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:22:41
1
700 kr
14/5 22:29:54
2
700 kr
14/5 22:29:54
1
700 kr (Budbetjänt)
14/5 22:43:21
3
900 kr
16/5 19:17:58
4
900 kr
16/5 19:17:58
3
900 kr (Budbetjänt)
16/5 19:18:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler tidningshylla trä
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1086
Soffbord
med tidningshylla, Teak, längd: 120 cm, djup: 55 cm, höjd: 55 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 17:22:41 | 1 | 700 kr |
| 14/5 22:29:54 | 2 | 700 kr |
| 14/5 22:29:54 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 14/5 22:43:21 | 3 | 900 kr |
| 16/5 19:17:58 | 4 | 900 kr |
| 16/5 19:17:58 | 3 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 19:18:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler tidningshylla trä
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:51



