FURNITURE / Tables / Coffee table 9952057
*
nr 995 2057
COFFEE TABLE
glazed tiles, 1960s, Märkt Edmund, length: 102 cm, width: 52 cm, height: 59 cm,
Kakelplattor, 1960-tal, Märkt Edmund, längd: 102 cm, djup: 52 cm, höjd: 59 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday November 16 2015
at 20:50:09
- Bid history
Time
Bidder
Bid
4/11 18:07:07
1
100 kr
5/11 23:06:00
2
250 kr
9/11 00:30:22
3
200 kr
9/11 00:30:22
2
250 kr (Robot)
9/11 20:10:51
4
300 kr
11/11 13:33:31
3
350 kr
16/11 11:11:06
5
600 kr
16/11 20:38:50
2
500 kr
16/11 20:38:50
5
600 kr (Robot)
16/11 20:42:52
2
700 kr
16/11 20:45:09
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord kakel kakelplattor märkt edmund soffbord
-
7177 COFFEE TABLE
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Width: 90 ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:44
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Length:..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:49
*
COFFEE TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 995 2057
COFFEE TABLE
glazed tiles, 1960s, Märkt Edmund, length: 102 cm, width: 52 cm, height: 59 cm,
Kakelplattor, 1960-tal, Märkt Edmund, längd: 102 cm, djup: 52 cm, höjd: 59 cm
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 800 |
| Auction date: |
Monday November 16 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 4/11 18:07:07 | 1 | 100 kr |
| 5/11 23:06:00 | 2 | 250 kr |
| 9/11 00:30:22 | 3 | 200 kr |
| 9/11 00:30:22 | 2 | 250 kr (Robot) |
| 9/11 20:10:51 | 4 | 300 kr |
| 11/11 13:33:31 | 3 | 350 kr |
| 16/11 11:11:06 | 5 | 600 kr |
| 16/11 20:38:50 | 2 | 500 kr |
| 16/11 20:38:50 | 5 | 600 kr (Robot) |
| 16/11 20:42:52 | 2 | 700 kr |
| 16/11 20:45:09 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord kakel kakelplattor märkt edmund soffbord
-
7177 COFFEE TABLE
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Width: 90 ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:44 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Length:..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:49



