MÖBLER / Bord / Soffbord 14367383

nr 1436 7383

Soffbord

Björk. Diameter: 95cm, höjd: 60cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 december 2021
kl 18:05:16