MÖBLER / Bord / Soffbord 5511179

nr 551 1179

Soffbord

50-tal med utdragsskivor, längd: 150, djup: 63, höjd: 50

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 november 2008
kl 16:35:10