FURNITURE / Tables / Coffee table 5726338

nr 572 6338

COFFEE TABLE

Lenght: ()

1880-tal, med klaffar, längd: 90, djup: 88, höjd: 71

Condition: slitage, skador

1000

SEK 800

Monday Mars 23 2009
at 19:50:11