![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 10381094
*
nr 1038 1094
Hallbyrå
Teak, längd: 70 cm, djup: 33 cm, höjd: 61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:13:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:43:29
1
500 kr
15/5 09:22:13
2
200 kr
15/5 09:22:13
1
250 kr (Budbetjänt)
15/5 09:22:55
2
300 kr
15/5 09:22:55
1
350 kr (Budbetjänt)
16/5 18:16:17
2
400 kr
16/5 18:16:17
1
450 kr (Budbetjänt)
16/5 18:16:33
2
500 kr
16/5 18:16:33
1
500 kr (Budbetjänt)
16/5 18:19:03
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
6347 Byrå
1930-tl. Björk, Intarsia. Bredd: 106 cm, djup: 42 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:20
-
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:39
-
6368 Byrå
England, mahogny. Bredd: 55 cm, djup: 39 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:31
-
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:32
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:33
-
6222 Byrå
Senbarockstil, kompletterad, senare benställning. ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:59
*
Hallbyrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1094
Hallbyrå
Teak, längd: 70 cm, djup: 33 cm, höjd: 61 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:43:29 | 1 | 500 kr |
15/5 09:22:13 | 2 | 200 kr |
15/5 09:22:13 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
15/5 09:22:55 | 2 | 300 kr |
15/5 09:22:55 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:16:17 | 2 | 400 kr |
16/5 18:16:17 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:16:33 | 2 | 500 kr |
16/5 18:16:33 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:19:03 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
6347 Byrå
1930-tl. Björk, Intarsia. Bredd: 106 cm, djup: 42 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:20 -
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:39 -
6368 Byrå
England, mahogny. Bredd: 55 cm, djup: 39 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:31
-
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:32 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:33 -
6222 Byrå
Senbarockstil, kompletterad, senare benställning. ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:59