MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5657029
nr 565 7029
Byrå
rokokostil, längd: 90, djup: 56, höjd: 82
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 9 februari 2009