MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11435326
nr 1143 5326
Byrå
med fem lådor, längd: 80 cm, djup: 47 cm, höjd: 102 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:14:30
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1143 5326
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 13 november 2017 |