MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6343349

nr 634 3349

Byrå

längd: 100, djup: 47, höjd: 81

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 12 april 2010
kl 18:09:05