MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12577210

nr 1257 7210

Byrå

Sengustaviansk, mahogny. Bredd: 65, djup: 44 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 maj 2019
kl 18:41:56

27/5 18:35:50 1      Vinnande bud