MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6638213
nr 663 8213
Byrå
Jugend, längd: 110, djup: 50, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 17:43:33
200 kr
300 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 663 8213
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 25 oktober 2010 |
Jugend