MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5784029

nr 578 4029

Byrå

1800-tal, England, längd: 95, djup: 54, höjd: 100

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

950 kr

måndag 20 april 2009
kl 19:11:52