MÖBLER / Bord / Schackbord 15617293

nr 1561 7293

Schackbord

1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 54 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:14:22