KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14034513

nr 1403 4513

Kolteckning

Oidentifierad konstnär. Signerad Lamm, modell. Motivet: 57x31, yttermått inklusive ram: 63x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:30:43