KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15074128
nr 1507 4128
Philippe Bergerat
(f. 1926), Frankrike
Studie, Signerad. Kolteckning, 60x45 cm, yttermått inklusive ram: 75x59 cm
Philippe Bergerat, fransk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:29:08