KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 13073348

nr 1307 3348

Kolteckning

Britta Krüger. Signerad. Motivet: 40x53cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:43:45