KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15522115

nr 1552 2115

Anne-Marie Djurfors

(f. 1940), Sverige

Kolteckning, Stockholmsmotiv, "Karlavägen - Grevgatan". Signerad, daterad -81. Bildmått: 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 57x67 cm

Anne-Marie Djurfors, svensk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

500 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:38:37

Anne-Marie Djurfors

Läs mer om Anne-Marie Djurfors