Ã–VRIGT / Diverse / Champagnekylare 12286296

nr 1228 6296

Champagnekylare

Metall. Diameter: 33, höjd: 25 cm

Kondition: slitage, skador, ngt sned

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:34:51