MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8578439
nr 857 8439
Stolar
2 par, Flätade
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
tisdag 5 november 2013
kl 12:30:45