MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 9133377

nr 913 3377

Stolar

12 st, 1880-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 22 september 2014
kl 18:55:00

22/9 18:48:32 1      Vinnande bud