MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 11277310

nr 1127 7310

Stolar

1950-tal, Fanett, Edsbyverken, slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 4 september 2017
kl 18:47:24