FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9111233
nr 911 1233
CHAIRS
4 pcs, Victorian style, wear, damages.
4 st, Nyrokoko
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday September 15 2014
at 20:03:31
350 kr
200 kr
300 kr