MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7685197
nr 768 5197
Stolar
3 st, Karl Johan, mahogny
Kondition: skadad, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2012
kl 19:48:55
30/7 19:29:34
Karl Johanstil/Empir
Senempiren