MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 10143311

nr 1014 3311

Stolar

8 st, Björk/Rotting

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 januari 2016
kl 19:26:26