MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16364197
nr 1636 4197
Stolar
4 st, björk, flätad sits i läder
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 20:17:55
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr